Nasza HistoriaCo bylo i co jest

Witamy Serdecznie

Zajazd Agroturystyczny Gajczyna ofertę swoją kieruje do osób chcących odpocząć przez kilka lub kilkanaście dni na łonie natury, w zacisznym miejscu z dala od zgiełku miejskiego w aktywny sposób np.: piesze lub rowerowe rajdy, spływy kajakowe, jazda konna lub po prostu chcą trochę poleniuchować nie martwiąc się niczym np.: przygotowywaniem posiłków.


Więcej informacji:

Zajazd Agroturystyczny „Gajczyna” położony jest w odległości 300m od trasy Lublin – Krasnystaw – Zamość, w odległości ok. 4 km od Krasnegostawu. Zajazd znajduje się w bliskiej odległości lasu oraz zbiornika wodnego z możliwością wędkowania. W ofercie swojej zapewniamy całodzienne wyżywienie (tradycyjna polska kuchnia), możliwość grillowania oraz spędzania czasu przy ognisku. Pokoje noclegowe znajdują się w domkach letniskowych. Obecnie posiadamy trzy domki, w którym znajdują się dwa pokoje posiadające oddzielne wejścia i taras. W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz dwa pojedyncze łóżka. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego.
Dodatkowymi atrakcjami mogą być:
- spacery po lesie, grzybobranie
- jazda na koniach
- wędkowanie
- spływy kajakowe po rzece Wieprz
- trasa rowerowa
Przede wszystkim zachęcamy do zwiedzania nieodkrytych i jeszcze dzikich terenów jakie znajdują się na terenie powiatu krasnostawskiego w formie pieszych wycieczek (z możliwością wynajęcia przewodnika) po wąwozach lessowych lub w formie rajdów rowerowych.

Gajczyna

Telefon kontaktowy

Media

LokalizacjaSprawdz gdzie sie znajdujemy

Formularz kontaktowy

INFORMACJA

Gajczyna zlokalizowana jest pomiędzy Lublinem a Zamościem w urokliwym miejscu w niedalekiej bliskości Krasnegostawu.

Adres

Zajazd Agroturystyczny "Gajczyna"
Małochwiej Duży 3D
22-300 Krasnystaw

Znajdz nas